Firmamızın kurucusu olan Selahattin Aras bu sektöre 1988 yılında Aras Kardeşler firmasının kurucu ortaklarından biri olarak başlamıştır.2000 yılına kadar bu firmada faaliyetlerini sürdüren kurucumuz yeni bir kan ve yeni bir firma olan ÖZ ARAS İNŞ.’ı kurmuştur.

Öz Aras Hafriyat İnş.Ltd.Şti kurulduğu günden itibaren hafriyat sektöründe gösterdiği güvenilir ve başarılı çizgisi sayesinde Ankara ‘ da vazgeçilmez bir firma haline gelmiştir.Kuruluşundan bu yana hizmetlerle güvenilir bir firma olduğunu ispatlamıştır.Öz Aras İnşaatın daha büyük yeniliklere ve başarılara imza atacak güçte olduğunu ve bu güvenilir çizgide yolumuza devam edeceğimizi taahhüt ederiz.

Kurulduğu tarihten günümüze kadar tüm projelerinde kusursuzluğu hedef alan firmamız başarıya giden yolun güven iş disiplininden geçtiğini bilmektedir.
Kendi sektöründe daima büyümeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini hedef alan, zamanında teslim prensibi ile, ihtiyaçlara cevap veren, her zaman sektöründe öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projelerde bulunmak ÖZ ARAS İNŞAATI’IN misyon anlayışıdır.

Firmamızı bugünlere getiren personelimize ve saygın müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.

SELAHATTİN ARAS

KURUCU  

TOP